Müşteri Hizmetleri: 0266 244 36 43

EGE GÜVENLİK KAMERA VE ALARM SİSTEMLERİ LTD. ŞİRKETİ olarak sektörde 2003 yılından beri aktif olarak faaliyet göstermekteyiz. Kuruluşumuzdan bugüne 16 yılı aşkın sürede, güvenlik  sistemleri alanında  birçok teknolojiyi siz değerli müşterilerimizle buluşturduk ve buluşturmaya devam ediyoruz.

 

Günümüzde, güvenlik kamera çözümleri, hırsız alarm çözümleri ve alarm merkezi hizmetleri, yangın alarm çözümleri, geçiş kontrol çözümleri, mobil takip ve güvenlik çözümleri, network altyapı çözümleri, hemşire çağrı sistemleri olarak tanımlanan 8 ana konuda faaliyetlerimizi  devam ettirmekteyiz.

 

EGE GÜVENLİK  olarak  bölgemizde  evler, işyerleri, bankalar, zincir mağazalar, büyük üretim tesisleri TSK  ve emniyet güçlerimizin de içinde bulunduğu binlerce projeje imza atmaktan gurur duyuyoruz.

 

Balıkesir merkezli olarak faaliyetlerini sürdürün firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sağlayabilmek  için BANDIRMA , İZMİR/ÖDEMİŞ ve BALIKESİR MERKEZ’de hizmete açtığımız 2 nci şubemizle artık daha iyi  hizmet ve müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve her geçen gün artan eğitimli  teknisyen personel sayımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

 

BİZİMLE DAİMA GÜVENDESİNİZ

whatsapp Whatsapp Hattı